Masters 10 čakovec 2017

Masters 10 čakovec 2017Teniski klub “Franjo Punčec” iz Čakovca, bio je ove godine domaćin regionalnog Mastersa za djecu do 10 godina. To je turnir na kojem su nastup izborilo najboljih 16 igrača i igračica temeljem plasmana na osam odigranih turnira u regiji. Svojim rezultatima nastup su izborili Taša Šurić, Jan Šijak i Nikolina Van Bregt, mladi natjecatelji našeg kluba, a zbog bolesti nisu nastupili Sven Povijač i Erna Tetec.

Najbolji rezultat ostvario je Jan, koja je turnir završio sa osvojenim trećim mjestom, Nikolina je turnir završila kao 7. igračica u regiji za ovu godinu, dok je Taša ovogodišnji Masters završila na 14. mjestu. Jan i Taša imaju pravo nastupa u ovoj kategoriji i iduće godine.

Jan je svojim rezultatima ove sezone izborio plasman na Državno prvenstvo za djecu do 10 godina, koje će se početkom listopada održati u Zadru. Želimo mu puno uspjeha na turniru na kojem će predstavljati naš grad i županiju. Sretno Jan !