KC1 seniori 2017 mdv

KC1 seniori 2017 mdvPrva seniorska momčad našeg kluba ovogodišnju je sezonu natjecanja u 2. Hrvatskoj teniskoj ligi za seniore započela porazom. U prvom ligaškom kolu u goste nam je došla odlična ekipa zagrebačkog Medveščaka i očekivano pobijedila rezultatom 5/2. Pružali smo dobar otpor odličnoj zagrebačkoj ekipi, bilo je u susretu i nekih prilika za preokret, ali iskustvo je na kraju ipak presudilo na stranu gostiju.

Za Koprivnicu su u ovom susretu nastupili; Lovro Živko, Hrvoje Šifkorn, Tin Šandl, Tedi Femec i Jura Stuburić, a pobjede su ostvarili Hrvoje Šifkorn u pojedinačnom susretu i par Stuburić/Živko.

Vikend koji je pred nama donosi dva ligaška kola za prvu seniorsku momčad našeg kluba. U subotu, 20. svibnja u goste nam dolaze tenisači TK Opatija, a već u nedjelju, 21. svibnja smo gosti kod TK Olimpija u Osijeku. Očekujemo pobjede u ova dva susreta koja nam predstoje. Sretno !