kc2 - 2015

kc2 - 2015Odgođeni susret 4. kola 3. Hrvatske teniske lige za seniore, druga seniorska momčad našeg kluba izgubila je u Varaždinu protiv druge momčadi Varteksa sa 4/3. Susret je bio prepun preokreta, a odlučujući su bili porazi u dvije igre parova, koje su naši dečki izgubili u tie-breakovima trećeg seta. Za Koprivnicu su u ovom susretu nastupili; Goran Lakuš, Nino Sikavica, Domagoj Vuljak, Denis Borščak i Petar Martinčić u pojedinačnim susretima, te parovi Lakuš/Tucaković i Martinčić/ Sikavica. Pobjede su u pojedinačnim susretima ostvarili Nino, Domagoj i Petar, ali neočekivani porazi u parovima odlučili su pobjednika u ovom susretu. Tenisači Varteksa su ovom pobjedom izborili polufinale doigravanja, gdje će se u gostima suprotstaviti tenisačima Daruvara.

Treća seniorska momčad našeg kluba, već je ranije osigurala polufinale, pa će u subotu, 13. lipnja, gostovati u Ivancu, dok će naša druga momčad u susretu za 5. mjesto u ovoj ligaškoj sezoni, 20. lipnja u Koprivnici pokušati pobijediti drugu momčad Teniskog kluba “Varaždin 1181”.