Kc2 - 2014

Kc2 - 2014Proteklog je vikenda susretima prvog kola trebalo započeti natjecanje u 3. Hrvatskoj teniskoj ligi u kojima nastupaju dvije seniorske momčadi našeg kluba. Kiša, koja je još od petka u potpunosti potopila terene na Gradskom stadionu, bila je uzrok odgode oba susreta koja su trebala biti odigrana. Natjecanje se prema rasporedu igra iduće subote, 10. svibnja, redovnim odigravanjem drugog ligaškog kola, dok će se odgođeni susreti odigrati u nedjelju, 11. svibnja.

U subotu, momčad Koprivnice II, putuje u Viroviticu na ligaški susret sa TK “Tvin”, a u nedjelju je u odgođenom susretu prvog kola domaćin seniorskoj momčadi TK “Nedelišće”. Treća seniorska momčad Koprivnice u subotu je u redovnom drugom kolu domaćin seniorima TK”Daruvar”, a u nedjelju u odgođenom susretu prvog kola u goste dolazi momčad TK “Prelog”.

Subota, 10. svibnja, dan je kada započinje natjecanje i u Drugoj Hrvatskoj teniskoj ligi, a najbolja seniorska momčad našeg kluba bit će domaćin tenisačima Karlovca.