tenisači badminton 2014 poreč

tenisači badminton 2014 porečProteklog je vikenda u Poreču održano završno sportsko natjecanje učenika srednjih škola. Na turniru su među ostalima sudjelovali i gimnazijalci iz našeg kluba koji su se natjecali u badmintonu, budući da natjecanje u tenisu u srednjim školama ne postoji. Plasman na završnicu izborilo je šest pobjednika regija, a to su bile škole iz Rijeke, Dubrovnika, Zagreba, Jastrebarskog, Osijeka i Koprivnice.

Koprivnički su učenici na turniru pobijedili Rijeku, Zagreb i Dubrovnik u razigravanju, a u finalnom susretu protiv 3. Gimnazije iz Zagreba, poraženi su rezultatom 4/1, te postali doprvaci Hrvatske u badmintonu za učenike srednjih škola u 2014. godini. Koprivničku Gimnaziju na ovom su turniru predstavljali; Filip Cvek, Hrvoje Šifkorn, Marko Borojević i Domagoj Turk, sve tenisači našeg kluba. 

Čestitamo !