DSC05836

DSC05836Ove je subote naš klub organizirao regionalni masters za djevojčice i dječake do 10 godina. Nastup na mastersu, izborilo je plasmanom na turnirima u prvom dijelu sezone, najboljih 16 dječaka i djevojčica iz klubova regije. Najboljih četiri iz svake kategorije plasira se na završni državni masters među 30 najboljih u Hrvatskoj u ovoj godini,DSC05827 koji će se za dva tjedna održati u Varaždinu. 

Boje našeg kluba branile su Iva Tonklin, Anamari Bošnjak, Petra Šmic i Leonarda Mihoci u kategoriji djevojčica, te Fran Maletić u kategoriji dječaka. Pobjednica turnira je Antonia Ružić iz Čakovca, dok je naslov pobjednika u muškoj konkurenciji pripao Filipu Panduru iz Đurđevca. Od koprivničkih mladih teniskih nada, najbolji je rezultat ostvarila Iva Tonklin, osvajanjem prvog mjesta u srebrnoj skupini, što joj je na kraju donijelo plasman na četvrto mjesto ukupnog poretka na kraju sezone i plasman na državni masters. Od ostalih rezultata vrijedi spomenuti osvajanje prvog mjesta u zelenoj skupini Anamari Bošnjak i Frana Maletića. Idući nastup naši će natjecatelji imati početkom listopada na momčadskom prvenstvu regije u Čakovcu.