klinci do 8 kc

klinci do 8 kcNa terenima našeg kluba ovog je vikenda održan prvi turnir ove sezone iz kalendara HTS-a za djecu do 8 i do 10 godina. Na turniru je nastupilo gotovo 60 djece natjecatelja iz naše regije,klinci do 10 kc 800x600a najbrojnija su bila djeca iz našeg kluba, kojih je u mlađoj konkurenciji nastupilo čak devetnaest. 

Najbolje rezultate u kategorijama do 10 godina kod naših mladih natjecatelja postigli su; Tonklin Iva osvojila drugo mjesto na turniru za djevojčice do 10 godina, Maletić Fran podijelio je peto mjesto za dječake do 10 godina. U kategoriji do 8 godina najbolje rezultate osvojivši  drugo mjesto u svojim skupinama ostvarili su Mihoci Leonarda, Evačić Elizabeta i Ljubić Katja, dok su se na treća mjesta u svojim skupinama plasirali Bunić Tea, Šijak Rea, Švenda Šimun i Vrdoljak Igor. Rezultati naših igrača bili su u skladu sa očekivanjima, budući da je većini ovo bio prvi službeni nastup, a naš će klub ove sezone organizirati još jedan turnir u ovoj konkurenciji sredinom lipnja.