Odigran je turnir iz kalendara HTS-a za djecu do 14 godina, pod nazivom OP Koprivničko-križevačke županije. Na turniru je nastupilo više od 40 natjecatelja, a natjecatelji našeg kluba postigli su zavidne rezultate na posljednjem turniru u našem klubu ove natjecateljske sezone.
Natjecanje je odigrano u četiri kategorije dječaci i djevojčice pojedinačno i u parovima, a nastupilo je čak 12 natjecatelja našeg kluba.
U kategoriji djevojčica pojedinačno, pobijedila je Mia Gregurina, u reprizi finala sa prethodnog turnira sa Laurom Šifkorn, dok su Mia i Marta Gregurina u paru bile najbolje, pobjedivši u finalu lanu Aralicu iz Zagreba i Lauru Šifkorn iz Koprivnice.
U kategoriji dječaka najbolji je bio David Mikić iz Varaždina pobjedom u finalnom susretu nad Vidom Horvatić Jamborom iz Koprivnice, dok su u kategoriji parova najbolji bili Vid Horvatić Jambor iz našeg kluba i Franko Špehar iz Bjelovara, pobjedom u finalnom susretu nad zagrebačkim parom Trkeš/Zmajić.
Čestitke pobjednicima !