leonarda lošinj 2015

leonarda lošinj 2015Teniski klub “Lošinj-Jadranka” ove je godine bio domaćin Prvenstva Hrvatske za djevojčice i dječake do 10 godina. Svojim rezultatima na regionalnim turnirima nastup je ove godine izborila Leonarda Mihoci, perspektivna igračica našeg kluba. Na turniru je nastupilo po 32 najbolja dječaka i djevojčica do 10 godina u ovoj godini, a Leonarda je sa dvije pobjede i tri poraza natjecanje završila kao 15. igračica u Hrvatskoj za ovu godinu. Na početku natjecanja u prvom je kolu pobijedila Ines Bedeković iz zagrebačke regije, dok je u drugom kolu poražena od kasnije finalistice iz dalmatinske regije, Leticie Tarocco.lošinj 2015 leonarda

U razigravanju za plasman u prvom je susretu poražena od Anamarije Zorić iz Dalmacije, a u drugom je od nje bila bolja Petra Biščan iz regije središnje Hrvatske. U posljednjem susretu na turniru, Leonarda je pobijedila  Martu Novaković iz regije središnje Hrvatske. Čestitamo Leonardi na dostojnom predstavljanju našeg kluba, ali i Grada Koprivnice i naše regije na ovom državnom natjecanju.