masters do 10 - varteks 2015

masters do 10 - varteks 2015Teniski klub “Varteks” iz Varaždina, bio je ove godine domaćin regionalnog Mastersa za djecu do 10 godina. To je turnir na kojem su nastup izborilo najboljih 16 igrača i igračica temeljem plasmana na osam odigranih turnira u regiji. Svojim rezultatima nastup su izborili i Leonarda Mihoci, Rea Šijak i Tin Stunja, mladi natjecatelji našeg kluba. Najbolji rezultat ostvarila je Leonarda, koja je turnir završila sa osvojenim trećim mjestom, Rea je turnir završila kao 9. igračica u regiji za ovu godinu, dok je Tin ovogodišnji Masters završio na 10. mjestu. 

Leonarda je svojim rezultatima ove sezone izborila i plasman na Državno prvenstvo za djecu do 10 godina, koje će se početkom listopada održati na Malom Lošinju. Želimo joj puno uspjeha na turniru na kojem će predstavljati naš grad i županiju. Sretno Leonarda !