juniori 2015

juniori 2015Sutra, u srijedu, 17. lipnja, započinje momčadsko prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke, na kojem sudjeluju i juniorske momčadi našeg kluba. Juniorke na domaćem terenu sa početkom u 10 sati dočekuju juniorsku momčad TK Varteks iz Varaždina. Za Koprivnicu će nastupiti Petra Bojanić, Nicole Mikulan, Ivona Nemec, Sara Tetec, Hana Švelec i Patricia Mihoci.

Juniori sutra putuju u goste juniorima TK Franjo Punčec iz Čakovca. Koprivnički juniori ove sezone nastupaju u sastavu; Damjan Krapinec, Lovro Živko, Matija Gašpari, Adriano Slatina, Krsto Dominković, Mišel Mikulan, Ivan Kovač i Viktor Jurić. Nakon više godina uspješnih nastupa muške juniorske momčadi, ove godine ponovno imamo i žensku juniorsku momčad sačinjenu od igračica koje su najmlađe od svih prijavljenih momčadi za natjecanje u ovoj sezoni. Ženska juniorska momčad je karika koja nam je nedostajala, jer sada naš klub u ovoj natjecateljskoj sezoni ima momčadi u svim službenim kategorijama Hrvatskog teniskog saveza, a o razmjeru tog sportskog postignuća govori podatak da u Hrvatskoj postoje još samo četiri kluba koja u ovoj sezoni u službenim natjecanjima imaju prijavljene momčadi u svim kategorijama.