juniori 2015 finale zg

juniori 2015 finale zgMuška juniorska momčad našeg kluba završila je ovogodišnje natjecanje momčadskog prvenstva Hrvatske na sedmom mjestu. Na završnom natjecanju u Zagrebu, žrijeb nam je u prvom kolu donio kasnijeg finalista, juniore TK”Opatija”, koji su nas uvjerljivo porazili rezultatom, 6/0, dok je u susretu za plasman od 5.-8. mjesta koprivničke juniore pobijedila momčad zagrebačkog TK”I-team” sa 5/1.

U posljednjem susretu razigravanja za 7. mjesto, naši su dečki sa uvjerljivih 7/2 pobijedili juniore TK”Ponikve” iz Zagreba i pobjedom se oprostili od ovogodišnjeg momčadskog prvenstva za juniore. U šest ovogodišnjih susreta i ostvarene tri pobjede( Franjo Punčec, Varteks i Ponikve) i tri poraza( Vinkovci, Opatija i I-team) za juniorsku momčad našeg kluba nastupali su; Lovro Živko, Damjan Krapinec, Matija Gašpari, Viktor Jurić, Mišel Mikulan, Krsto Dominković, Adriano Slatina, Paulo Krunić, Luka i Ivan Kovač.