momčad do 14 - 2014

momčad do 14 - 2014Tradicionalno Momčadsko prvenstvo Hrvatske za djevojčice i dječake do 14 godina, ove je godine momčad našeg kluba završila porazom u prvom kolu regionalnog dijela natjecanja. Na terenima našeg kluba, danas, u utorak 26. kolovoza, momčad Teniskog kluba “Didon” iz Virovitice pobijedila je u do zadnjeg poena neizvjesnom susretu, sa 5/4 odgovarajuću momčad našeg kluba. Nakon pojedinačnih susreta rezultat je bio izjednačen (3/3), nakon čega je koprivnička momčad povela pobjedom u parovima za dječake, a virovitičani izjednačili pobjedom u parovima za djevojčice. U odlučujućem susretu mješovitih parova, pobjednik je dobiven tek u tie-breaku trećeg seta u kojem su gosti bili bolji i zasluženo pobijedili. 

Za mješovitu momčad TK”Koprivnica” u ovom su susretu nastupile Mihoci Patricia, Tetec Sara, Pecikozić Nika, Švelec Hana i Živko Hana kod djevojčica, te Krunić Paulo, Herman Filip, Stanić Patrik, Dergez Ivan i Kovač Ivan kod dječaka. U današnjem su susretu nastupili svi, a unatoč porazu svojom borbenošću i zalaganjem nisu razočarali, protiv iskusnijeg i danas uspješnijeg protivnika.