seniori 2012_cakovec

seniori 2012_cakovecDrugoligaško natjecanje nastavljeno je proteklog vikenda susretima 3. i 4. kola. U 3. kolu u subotu seniorska momčad našeg kluba gostovala je u Čakovcu protiv momčadi TK”Franjo Punčec”, te pobijedila  uvjerljivo rezultatom 7/2. Pobjede su ostvarili Cvek Filip, Andrić Ante, Ternar Tomislav, Rožić Goran i Šandl Tin u pojedinačnim susretima, te parovi Cvek/Ternar i Andrić/Rožić. Nastupili su još Knežević Gordan pojedinačno i par Dautanec Dejan/Šiško Tomislav. U 4. kolu u nedjelju gostovali smo na uvijek “vrućem” terenu u Vinkovcima, te i tamo ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 7/2. Pobjede su u Vinkovcima ostvarili Rožić Goran, Andrić Ante, Cvek Filip i Šandl Tin u pojedinačnim susretima, te sva tri para Cvek Filip/Knežević Gordan, Andrić Ante/Rožić Goran i Šandl Tin/Šifkorn Hrvoje. U pojedinačnim susretima još su nastupili Šifkorn Hrvoje i Dautanec Dejan. Nakon odigrana četiri kola i osam osvojenih bodova, tenisači našeg kluba dijele drugo mjesto na tablici sa momčadima Samobora i Zagreba. Liga se nastavlja već ovaj vikend kada smo u 5. kolu u subotu domaćini zagrebačkom “Chromosu”, a u nedjelju nam u 6. kolu u  goste dolazi momčad Karlovca. Svi susreti započinju u 10 sati. Dođite i podržite naše dečke !