momcad do 10 vž 2017

Teniski klub Varteks i ove je godine organizirao momčadsko prvenstvo regije za djecu do 8, 9 i 10 godina. Na najmasovnijem prvenstvu svih ovih godina otkada se održava sudjelovalo je i 5 momčadi našeg kluba, jedna do 10 godina, te po dvije do 8 i 9 godina, ukupno 18 najmlađih natjecatelja našeg kluba.

momcad do 10 vž 2017Mješovita momčad do 10 godina osvojila je 5. mjesto u konkurenciji 12 momčadi, momčadi do 9 godina zauzele su 3. i 8. mjesto u konkurenciji 10 momčadi, a momčadi do 8 godina bile su 5. i 6 u konkurenciji čak 16 momčadi.

momcadi kc1 i kc2 do 9 vž2017Na ovom natjecanju boje našeg kluba branili su do 10 godina Erna Tetec, Nikolina Van Bregt, Sven Povijač i Fran Kolar.

Do 9 godina Eva Papić Bogadi, Ema Pintar i Jan Šijak za 1.momčad, te Lea Petrić, Vita Remenar, Eva Zagorščak i Luka Grmek za 2. momčad.

momcadi do 8 vž2017 sa medaljamaDo 8 godina Eva Papić Bogadi, Gala Knežević i Karlo Šifkorn za 1. momčad, te Mia Gregurina, Sarah Buhinjak, Laura Šifkorn i Vilim Štubelj za 2. momčad.

Čestitke svim natjecateljima našeg kluba, borili su se ko lavovi za svaki poen i dostojno predstavljali naš klub primjernim ponašanjem. Bravo!