Mirko listopad 2017

Mirko listopad 2017Nakon što je sredinom godine naš domar Ivan Brunec otišao u mirovinu, posljednje dane svog radnog vijeka prije odlaska u zasluženu mirovinu odradio je proteklog vikenda i Mirko Korošec. Trenutno koristi godišnji odmor i slobodne dane, te za dvadesetak dana ispunjava sve uvjete za punu starosnu mirovinu.

Mirko je u našem klubu radio više od pet godina, a bio je naš prvi domar u klubu još daleke 1990 godine. Tada se zadržao kratko, jer još nismo imali balon, pa klub kroz zimske mjesece nije radio. Mirka svatko pamti po uvijek vedrom raspoloženju, a u klubu se uvijek isticao uzornim, poštenim i požrtvovnim radom sve ove godine.

Koristimo ovu priliku da mu još jednom od srca zahvalimo za sve lijepe zajedničke trenutke koje je proveo u našem klubu, čija su mu vrata uvijek širom otvorena, uz želju da uživa u zasluženoj mirovini.