veterani 35 2014

veterani 35 2014Jučer odigranim finalnim susretom završeno je prvenstvo Teniskog kluba “Koprivnica” za veterane iznad 35 godina. Na ovogodišnjem prvenstvu nastupilo je 11 veterana, a u polufinale su se plasirali Jerko Hapavel, Siniša Herman, Dražen Matoničkin i Dario Krapinec. Siniša je u prvom polufinalnom susretu rezultatom 6/1, 7/6 pobijedio Jerka, dok je u drugom polufinalu Dario bio bolji od Dražena sa 6/4, 6/2. Finalni je susret bio repriza prošlogodišnjeg finala u kojem je Siniša još jednom potvrdio da je trenutno najbolji veteran našeg kluba, pobjedivši Daria rezultatom 6/0, 7/5. Prigodne nagrade finalistima dodijelio je predsjednik našeg kluba, Dragutin Gašpari. 

Već idući vikend na rasporedu je prvenstvo kluba u parovima za veterane i seniore, kao i pojedinačna klupska prvenstva za djecu polaznike Teniske škole.