seniorke 2014

seniorke 2014Ženska seniorska ekipa Teniskog kluba “Koprivnica” u sastavu Danijela Šimek, Tanja Kancijan, Janja Geršić i Lora Žuliček,  nastupala je proteklog tjedna na Momčadskom prvenstvu Hrvatske za seniorke. Nakon uspješnog prolaska kvalifikacija i pobjede nad prvakom Slavonske regije, ekipom TK “Donji Miholjac”,  plasirale su se na završno natjecanje najboljih osam ženskih seniorskih momčadi. U završnicu se plasiralo pet ekipa zagrebačkih teniskih klubova, ekipe Teniskih klubova”Rukavac” i  “Franjo Punčec” i seniorke našeg kluba. Konkurencija u završnom natjecanju je ipak bila prejaka za naše cure, pa su izgubile protiv F. Punčeca rezultatom 5/1 i Rukavca 5/1, i zauzele na kraju sedmo mjesto u Hrvatskoj za ovu godinu. Čestitke curama na borbenosti i zalaganju i na kraju sedmom mjestu koje predstavlja uspjeh za naš klub. 

Prvakinje Hrvatske za ovu godinu su igračice Teniskog kluba “F. Punčec” iz Čakovca.