momad do_14_-_2012

momad do_14_-_2012Momčadsko Prvenstvo Hrvatske za dječake i djevojčice do 14 godina započelo je jučer susretom TK Koprivnica i TK Franjo Punčec, a igralo se na terenima našeg kluba. U vrlo neizvjesnom susretu pobjeda je pripala mladim tenisačima Koprivnice rezultatom 5/4. Nakon ove pobjede već danas u regionalnom finalu na terenima TK Koprivnica protivnik je bila momčad TK Varteks iz Varaždina, a momčad našeg kluba bila je ponovno bolja rezultatom 5/4, te postala prvak regije u kategoriji do 14 godina za 2012. godinu. Za našu momčad u ovim su susretima nastupali: Petra Bojanić, Ena Vuglovečki, Nicole Mikulan, Lovro Živko, Matija Gašpari, Domagoj Turk i Mischell Mikulan. Za ulazak u završnicu među najboljih osam momčadi u Hrvatskoj, sutra(petak) nas očekuje prvak Slavonske regije, momčad TK Đakovo, a susret se igra na terenima TK Koprivnica sa početkom u 10 sati.Pozivamo sve ljubitelje tenisa da svojim prisustvom podrže naše mlade natjecatelje.