Mlađi natjecatelji našeg kluba i ove su godine igrali ekipno prvenstvo Hrvatske za djecu do 14 godina. TK Koprivnice i ove je godine nastupio sa dvije ekipe.
U regionalnim kvalifikacijama za završnicu najboljih 8 ekipa u Hrvatskoj, prva je sa natjecanjem krenula druga ekipa našeg kluba, koja je u Koprivnici u prvom kolu poražena od ekipe TK Varteks iz Varaždina rezultatom 6/3.
Prva ekipa bila je slobodna prvo kolo, dok je u drugom kolu pobijedila ekipu TK Varaždin 1181 rezultatom 5/4 i plasirala se u regionalno finale.
U finalnom susretu u Varaždinu, protiv TK Varteks, poraženi smo u neizvjesnom susretu rezultatom 5/4, te tim rezultatom podijelili 10. mjesto u Hrvatskoj za 2023. godinu u kategoriji mješovitih ekipa do 14 godina.
Za ekipu Koprivnice ove su sezone nastupali: Mia Gregurina, Marija Petrović, Karla Lončar, Gala Knežević, Vid Horvatić Jambor, Karlo Šifkorn, Vilim Štubelj i Marko Bešvir.