sportaš županije - križevci 2015

sportaš županije - križevci 2015U ponedjeljak, 16. veljače, na tradicionalnoj prigodnoj svečanosti u Križevcima, proglašeni su najbolji sportaši, sportašice i sportske ekipe Koprivničko-križevačke županije prema postignutim rezultatima u 2014. godini. Predstavnik Teniskog kluba “Koprivnica” na ovom proglašenju bila je ženska seniorska ekipa, koja je osvojenim sedmim mjestom na Prvenstvu Hrvatske u prošloj sezoni, nominirana među pet najboljih ženskih sportskih ekipa u našoj županiji. Za najbolju žensku sportsku ekipu u 2014. godini odabrane su rukometašice RK”Podravka-Vegeta”. Nagradu je ispred kluba preuzela Lora Žuliček( na slici prva sa desne strane). Čestitke našim curama na vrijednom plasmanu, uz napomenu da je naš klub kandidirao mušku seniorsku ekipu i Filipa Cveka kao perspektivnog sportaša, ali oni nisu ušli u uži izbor među pet nominiranih ekipa.