badminton-gimnazijalci 2014

badminton-gimnazijalci 2014U školskoj sportskoj dvorani Gimnazije „Fran Galović”, 11. veljače održano je poluzavršno Natjecanje sportskih školskih društava regije sjever u badmintonu za djevojke i mladiće.

 Članovi muške školske ekipe pobijedili su u svim susretima, osvojili prvo mjesto i plasirali se na državno natjecanje koje će se održati u Poreču, dok je ženska ekipa osvojila treće mjesto, nakon poraza od svojih vršnjakinja iz Varaždina i Čakovca. Zanimljivost ove vijesti je, da je muška momčad zapravo “teniska”, tj. čine je sve redom juniori našeg kluba, Filip Cvek, Hrvoje Šifkorn, Marko Borojević i Krsto Dominković,dok su u ženskoj ekipi nastupile “samo” dvije tenisačice, Lora Žuliček i Ena Vuglovečki. Ovo je još jedna potvrda kakve svestrane sportaše imamo u našem klubu. 

Čestitke svima i sretno na državnom prvenstvu !