balon

balonKrajem prošlog tjedna pao je balon postavljen na dva teniska igrališta u našem klubu prije tjedan dana. Pad je posljedica oštećenja platna balona na bočnoj stranici prema postrojenju za upuhivanje zraka, a više o  uzroku ćemo znati nakon stručnog pregleda samog postrojenja i sanacije nastalog oštećenja koja su predviđena za nekoliko dana, a ovise u značajnoj mjeri o vremenskim prilikama. Zbog novonastale situacije rekreativni članovi neće biti u mogućnosti koristiti svoje termine do sanacije balona o čemu će biti obavješteni telefonom. Djecu polaznike Teniske škole našeg kluba pozivamo da se drže zimskog rasporeda koji su dobili, jer će umjesto treninga na terenu imati organiziranu nastavu u prostorijama kluba koja će obuhvaćati učenje pravila tenisa i teniski kviz za najmlađe, odnosno stjecanje novih taktičkih znanja i video analiza za članove natjecateljskih selekcija, kako bi na kvalitetan način prevladali ovu situaciju. 

Hvala na razumijevanju !