seniorke proglašenje grad 2013

seniorke proglašenje grad 2013Zajednica športskih udruga grada Koprivnice tradicionalno je proglasila najbolje sportaše, sportske ekipe i perspektivne sportaše prema rezultatima u  2012. godini.

U konkurenciji među pet najboljih  nominirani su i  natjecatelji našeg kluba: Filip Cvek u kategoriji perspektivnog sportaša i ženska seniorska momčad u kategoriji sportskih momčadi. filip cvek proglašenje grad 2013Filip je kao apsolutni juniorski prvak Hrvatske u paru plasiran od 2. do 5. mjesta u izboru za perspektivnog sportaša grada Koprivnice za prošlu godinu, dok su seniorke našeg kluba koje su prošlu godinu završile podjelom 9. mjesta u Hrvatskoj, plasirane u izboru za najbolju žensku ekipu grada Koprivnice od 2. do 4. mjesta.

TK “Koprivnica” nominirao je i mušku seniorsku ekipu u kategoriji  najbolje muške momčadi, ali ona prema glasovima članica nije prošla među najboljih pet muških momčadi.