zdravi doruak_-_2012

 zdravi doruak_-_2012Posljednjih nekoliko dana natjecatelji našeg kluba sudjelovali su na promotivnim manifestacijama koje su se odvijale na ulicama našeg grada. U okviru “Tjedna kretanja” u subotu je Podravka u suradnji sa Gradom Koprivnicom na glavnom gradskom trgu organizirala zdravi doručak na kojem se sve građane našeg grada, a ponajviše mlade, željelo podsjetiti na važnost što više kretanja, odnosno bavljenja nekom fizičkom aktivnošću kao i važnosti pravilne prehrane.sajam mogunosti_2012 Posebno se željelo naglasiti važnost kvalitetnog doručka. Na manifestaciji su sudjelovali članovi naše juniorske momčadi koji su igrali tenis sa zainteresiranom djecom i govorili o svojim prehrambenim navikama, a to su poimence; Femec Tedi, Šandl Tin, Cvek Filip, Šifkorn Hrvoje, Gašpari Matija i Živko Lovro sa trenerom Šifkorn Krešimirom. 

“Sajam mogućnosti”, druga je manifestacija na kojoj su sudjelovali i članovi našeg kluba u organizaciji  MUP-a RH sa ciljem usmjeravanja mladih u bavljenje sportskim aktivnostima. Naš klub prezentirao je na štandu kroz slike svoje aktivnosti u radu sa djecom, a veći broj učenika četvrtih i šestih razreda osnovnih škola iz Koprivnice i okolice i sami su probali igrati tenis sa članovima naših momčadi; Bojanić Petrom, Gašpari Matijom, Cvek Filipom i Šifkorn Hrvojem. Manifestacije su prošle odlično, a sada su svi saznali ono što mi već dugo znamo – medvjedić Lino igra tenis!