Krajem prošlog tjedna održan je izbor za najbolje pojedince iz pet županija sjeverozapadne Hrvatske, koji zajednički održavaju natjecanja kao jedna od šest natjecateljskih regija pod organizacijom HTS-a.

Domaćin dodjele je bio TK Koprivnica, koji je i temeljem 20-ak odrednica iz pravilnika HTS-a o rangiranju klubova, ove godine proglašen za najbolji klub u ovom dijelu Hrvatske. Ovaj uspjeh znači još više kada se zna da je postignut po prvi puta u povijesti rangiranja klubova HTS-a, a pogotovo kada se zna da se iza našeg kluba nalaze Varteks ,Varaždin i Franjo Punčec iz Čakovca, te da je po uvjetima za trening prema broju otvorenih i zatvorenih igrališta naš klub u značajnom zaostatku za ova tri kluba.

Ostali dobitnici po kategorijama su:

-najbolji igrač do 10 godina – Jakov Ogrizek (TK Feniks)

-najbolja igračica do 10 godina – Saša Podobnik (TK Franjo Punčec)

-najbolji igrač do 12/14 godina – Marko Novaković (TK Feniks)

-najbolja igračica do 12/14 godina – Mia Robotić (TK Đurđevac)

-najbolji junior do 16/18 godina – Dominik Sabolić (TK Didon)

-najbolja juniorka do 16/18 godina – Nika Dragičević (TK Didon)

-najbolji senior – Filip Cvek (TK Koprivnica)

-najbolja seniorka – Antonia Ružić (TK Franjo Punčec)

-najbolji veteran – Gordan Knežević (TK Koprivnica)

-najbolja veteranka – Jasmina Novak (TK Varteks)

-najbolji klub na rang listi uspješnosti klubova HTS-a – TK Koprivnica

-najbolji klub do 10 godina – TK Feniks

-najbolji klub do 12/14 godina – TK Koprivnica

-priznanje za doprinos tenisu – Tihomir Šifkorn (Koprivnica)

-priznanje za doprinos tenisu – Zvonimir Vertuš (Čakovec)

 

Čestitke svim nagrađenima, a posebno TK Koprivnica na ovom iznimnom postignuću u 2022. godini.