rukometaši 2013

rukometaši 2013Ovih su dana na terenima našeg kluba tenis igrala poznata imena našeg rukometa. Inicijator ovog druženja bio je Anđelko Stričević, višegodišnji član našeg kluba, a u mladosti aktivan rukometaš zagrebačkog “Borca” i RK “Virovitica”,  danas član Upravnog odbora RK “Podravka”. U goste je pozvao zaista impresivna rukometna imena, a to su Zdravko Zovko, Miroslav Ježovita, Nikola Škorić, Vladimir Vujović i Goran Mrđen. Tražila se najbolja teniska kombinacija među rukometašima, a u susretu koji je bio “meč svih mečeva”, par Zovko i Stričević nakon uzbudljive i neizvjesne borbe pobijedili su varaždinsko-makedonsku kombinaciju, Ježovita i Vujović. Neugodan poraz zaboravljen je u ugodnom druženju nakon susreta, a nadamo se da će poraženi uskoro dobiti priliku za uzvrat.